Webtoon Mod Apk (MOD, kilidi açıldı)

Webtoon Mod Apk

Additional Information

Nama aplikasi Webtoon Mod Apk
Penerbit
Aliran
Ukuran 24.45 MB
Versi terbaru v3.0.2
Info MOD kilidi açıldı
Harga Bebas
Lakukan Google Play
Memperbarui July 19, 2023 (7 months ago)
Unduh sekarang ( 24.45 MB )

Çizgi roman okumak eğlencelidir ve bu bağımlılığa kapılırsanız duramazsınız. Birçok kişi, kolayca erişilebildikleri ve telefonunuzda bulunabildikleri için webtoons okumayı sever. Sınırsız çizgi roman, kurgu roman, manga, manhwa içeren bir kütüphane gibi çalışan birçok uygulama var. Bunlardan biri Webtoon'dur.

Onunla ilgi çekici oyunlarla harika çizgi romanlar okuyabilirsiniz. Sizi şok edecek birçok şaşırtıcı özellik var. Bu uygulama, en sevdiğiniz karakterleri yaşarken yalan hissedeceğiniz bir bağımlılıktır. Okumanızı kolaylaştıracak birçok araç var.

Bu uygulamanın Play Store'da 100 milyondan fazla indirilmesi var. Bu uygulama WEBTOON ENTERTAINMENT tarafından geliştirilmiştir. Basit bir arayüze sahiptir ve her aracı ilk kez kullanırken hızlı bir kılavuz alırsınız.

WEBTOON

WEBTOON APK NEDİR?

Uygulamanın Webtoon APK'sinin gerçek bir sürümü var. Oyun mağazasından veya herhangi bir çevrimiçi web sitesinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Bunun için Android 5.0 ve sonraki bir işletim sistemine sahip olmanız yeterlidir. İçerisinde premium bölümü de bulunmaktadır.

Bir hikayeyi türüne göre arayarak seçebilirsiniz. Büyüleyici olay örgülerine sahip hem bitmiş hem de devam eden çizgi romanlar var. Giriş yapmalı ve tüm ayarları keşfetmelisiniz. Elde edeceğiniz çizim, senaryoları en üst düzeyde açıklayacaktır. Hala çevrimdışı kullanım için çevrimiçi bir uygulamadır ve size indirme seçeneği sunar.

WEBTOON MOD APK NEDİR?

Webtoon MOD APK, uygulamanın çevrimiçi olarak sunulan diğer sürümüdür. Birkaç değiştirilmiş değişiklikle birlikte standart uygulamanın tüm özelliklerine sahip değiştirilmiş sürümdür. Ücretsiz ve güvenli bir uygulamadır.

Tüm ücretsiz, kilitli ve gelecek seriler içinde mevcuttur. Eğlencenizi yarıda kesecek bir pop-up reklam olmayacak. Tüm ücretli araçlar içinde ücretsizdir. Ayrıca, bölümlerin kilidini açmanıza ve başkalarından önce okumanıza yardımcı olacak sınırsız jeton alırsınız.

WEBTOON

ÇEŞİTLİ HİKAYELER

Profesyonel ve yerel yazarların yazdığı sayısız hikayeyi okuyabilirsiniz. Hepimiz öldük gibi ünlü dizilerin hayran kurguları da var. Tüm çizgi romanlar, manga ve manhwa kategorilere ayrılmıştır.

FARKLI TÜRLER

Bu uygulama ile 23'ten fazla türden hikaye okuyabilirsiniz. Bu türler romantizm, aksiyon, drama, bilim kurgu, komedi, korku, süper kahraman, gizem, doğaüstü ve diğer birkaçını içerir.

ÖNERİLER

Uygulamayı indirdiğinizde, arayüz size en sevdiğiniz türleri soracak ve size en iyi eşleşmeyi önerecektir. Ayrıca size tüm popüler, trend ve üst düzey mangaları bildirecektir.

SIRALAMA

Bir bu uygulama, tüm mangaların oylama özelliğine sahiptir. Okuyucular, en sevdikleri çizgi roman ve mangaları sıraladıklarına göre oylarlar. En iyi 3 manga Lets play, Down to Earth, The remarried empress'tir.

WEBTOON'UNUZU OLUŞTURUN

Bu uygulamanın en etkileyici özelliği, kendi kurgu hikayelerinizi yazmanıza izin vermesidir. Yazma yeteneğinizi sergileyebilir, ün ve takipçi kazanabilirsiniz. Ancak bunun için hesabınızı oluşturmanız gerekiyor.

İNDİRİLENLER

İnternet her zaman her yerde mevcut değildir. Bu nedenle, en sevdiğiniz çizgi romanların bölümlerini indirme ve onları çevrimdışı olarak okuma seçeneğine sahip olursunuz. Tek bir kaydırma hareketiyle birden çok bölümü indirebilirsiniz.

WEBTOON

ÇEVİRMEN

Pek çok insan İngilizceyi anlayamaz ve çok azı anadilinde okumayı tercih eder. Bunun için, içindeki her bölümün çevrilmiş bir versiyonunu alırsınız. Birçok dil mevcuttur.

REKLAMLAR ÜCRETSİZ

Reklamsız bir ortam, tüm kesintilerden uzak bir arayüz anlamına gelir. Değiştirilmiş versiyonu ile kesinti olmadan okumanın tadını çıkarabilirsiniz.

ÜCRETLİ ÜRÜN YOK

Değiştirilen uygulamanın ücretli öğeleri veya abonelikleri yoktur. Tüm premium özellikleri tamamen ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

KİLİTLİ HİKAYELER

Hileli apk uygulamasında tüm çizgi roman ve hikayelerin kilidi ücretli olanlar da dahil olmak üzere açılır. Ayrıca bölümlerin kilidini açmak için kullanılan birçok madeni para da alırsınız.

ÇÖZÜM

Webtoon, üzerinde bulunan bir çizgi roman dünyası gibidir. Kurgusal dünyayı ve fantastik hikayeleri seviyorsanız bu uygulama tam size göre. Okuma deneyiminizi geliştirecek mükemmel özelliklere ve seçeneklere sahiptir.

Hikayelerin miktarı sizi şaşırtacak, çoğu ünlü dizilerin hayran kurguları. Uygulamayı indirin ve bir dijital roman solucanı olun.

WEBTOON

FAQ

Q. Webtoon'da kendi çizgi romanını yazabilir misin?


Evet, burada ücretsiz olarak kendi hikayenizi oluşturabilirsiniz ama önce giriş yapmanız gerekiyor. Birçok yeni özellik açılacaktır ve insanlar çizgi romanınız hakkında yorum yapabilir.

Q. Webtoon mod apk, tüm kilitli bölümlerin kilidini ücretsiz olarak sunuyor mu?

Evet, ücretli ve kilitli tüm bölümlerini değiştirilmiş versiyonu ile ücretsiz olarak okuyabilirsiniz.


4.12 / 5 ( 162 votes )

Tinggalkan komentar

KINGMODAPK.NET